Önemli Bilgiler

Hakkımızda

Modül İstanbul Mağazacılık A.Ş.; 2017 yılında E&E Global Ventures Yönetim Kurlu Üyesi Erol Özmandıracı ve Türkiye’nin lider kadın çorabı ve naylon iplik üreticisi Altın İplik ve Çorap Sanayii A.Ş. Ortakları Doenyas ailesi tarafından kuruldu. 2022 yılı itibari ile Erol Özmandıracı ve iş insanı Nilgün Çolak ortaklığında varlığını sürdürüyor.

MODÜL İSTANBUL, 2017’de; gastronomi, alışveriş, eğlence ve sanatın kalbi 42 Maslak’ta bin metrekare üzerindeki mağazasıyla Türk tasarımcılarına destek vermek önceliği ile yolculuğuna başladı.

Türk tasarımcılarına benzersiz bir konseptte satış ve tanıtım imkanı sunan Modül İstanbul, aynı zamanda henüz yolculuğunun başında olan tasarımcılara cesaret ve ilham vererek hikayelerini paylaşmalarına olanak sağlıyor.

Tasarımcılarımızın hayal gücünün el emeği ile buluştuğu ev, sanat, takı, kadın, erkek, yaşam kategorilerini tek çatı altında sunan Modül İstanbul; değerli tasarım ürünlerinin tasarım meraklıları ile buluştuğu keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Tasarımcı/sanatçı ile birlikte bir araya gelen tasarım severlerin, yaratım sürecine dahil olabildikleri, kendi tasarımlarını yaratabildikleri ‘Modül Atölye’ler, katılımcılarına eğlenceli ve kaliteli zaman geçirdikleri bir ortam yaratıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir