Önemli Bilgiler

En İyi Fiyat Garantisi

“En İyi Fiyat Garantisi” nedir?

modulistanbul.com olarak müşterilerimize en değerli ve en güvenilir hizmeti sunmak istiyoruz. Bu sebeple modulistanbul.com’da satın aldığınız bir ürünün liste satış fiyatını 7 gün içinde başka bir internet sitesinde daha ucuza görürseniz aradaki farkı modulistanbul.com olarak geri ödemeyi taahhüt ediyoruz.

Nasıl Çalışır?

modulistanbul.com satın aldığınız bir ürünü, satın alma tarihinizden itibaren 7 gün içerisinde Türkiye’deki herhangi bir online satış noktasında daha ucuz fiyata görürseniz izlemeniz gereken yol şu şekildedir; Bu sitenin linkini sipariş bilginiz ile birlikte info@modulistanbul.com mail adresine göndermenize istinaden destek ekibimiz durumu inceleyip 3-4 gün içerisinde size dönüş yapacaktır. İncelemelerimiz sonucu fiyat farkı onaylandığı takdirde aradaki fiyat farkı ödeme yaptığınız şekliyle hesabınıza 3-4 gün içerisinde yatırılacaktır.

“En İyi Fiyat Garantisi” Şartları

– Fiyat farkı bakılan ürün renk, beden, tasarımcı, marka ve bunun gibi özellikler bakımından aynı olmalıdır.
– Fiyat garantisi sadece gözüken liste fiyatı veya indirimli liste fiyatı üzerinde geçerlidir. Diğer sitelerin yapacağı kod indirimleri, gizli indirimler, özel indirimler bu garantiye dahil değildir.
– Fiziksel mağazalardaki fiyatlar “En İyi Fiyat Garantisi” kapsamına girmez.
– “En İyi Fiyat Garantisi” ürün fiyatı kapsamında değerlendirilir. Kargo fiyatı farkları “En İyi Fiyat Garantisi” kapsamına girmez.
– Ödeme şekillerinde yapılan ekstra indirimler “En İyi Fiyat Garantisi” kapsamına girmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir