Önemli Bilgiler

Değişim & İade

İADE VE DEĞİŞİMLER

  • Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. İade sürecini başlatmak için “Siparişlerim” sayfasına girerek ilgili ürününüz için “İade Oluştur” butonuna tıklamınız yeterlidir. Sistemden oluşturulacak “Yurtiçi Kargo iade kodu” ile herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesinden iadenizi ücretsiz geri gönderebilirsiniz.

  • Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Satın aldığınız ürün direkt olarak değişim yapılamamaktadır. Fakat satın aldığınız ürünün iade hakkını kullanıp talep edeceğiniz hediye kuponu ile tekrar ödeme yapmadan istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak info@modulistanbul.com’a mail atabilir veya 0 (212) 741 30 70 no’lu telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?

Eğer Modül İstanbul’dan aldığınız ürün hasarlı veya arızalı ise 30 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak “Siparişlerim” sayfasından talep açabilir, info@modulistanbul.com’a mail atabilir veya 0 (212) 741 30 70 no’lu telefondan bize ulaşarak paketinizi ücretsiz kargo ile geri gönderebilirsiniz.

  • Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

Bu durumda “Siparişlerim” sayfasından talep açabilir, info@modulistanbul.com adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz veya 0 (212) 741 30 70 no’lu telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir